Posiadamy wieloletnie doświadczenie!

Czym się zajmujemy?

Modernizacja restauracji to jedna z usług, w której specjalizuje się Budmania. Wykonujemy rozmaite czynności z zakresu prac wykończeniowych, między innymi zajmujemy się wznoszeniem i wyburzaniem ścian, montażem okien i drzwi czy też kładzeniem posadzek. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz używamy profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, co czyni naszą pracę sprawniejszą, precyzyjniejszą oraz solidniejszą. Dbamy o to, by w danej przestrzeni wszystko wykonane było z zachowaniem estetyki, funkcjonalnie i z wykorzystaniem sprawdzonych technik pracy. Remont restauracji z naszą ekipą nie będzie żmudnym przedsięwzięciem, bowiem cenimy czas naszych klientów oraz chcemy oferować im wysoki standard naszych usług.

Chcąc skorzystać z naszej obsługi, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modernizacji restauracji czy innego wnętrza oraz ewentualnego zadawania pytań w razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości.

Co obejmuje modernizacja restauracji

Modernizacja restauracji może obejmować różne typy prac. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego zapewniamy kompleksowe przygotowanie i realizację zleceń budowlanych przystosowanych do potrzeb naszych klientów. Postaramy się w pełni odwzorować Państwa oczekiwania w gotowym projekcie, zastosować funkcjonalne rozwiązania i dostosować je indywidualnie do wnętrza, aby było wygodne w użytkowaniu oraz pięknie się prezentowało. Między innymi wykonujemy:

 • Prace glazurnicze
 • Podłogi
 • Posadzki
 • Wznoszenie ścian
 • Wyburzanie ścian
 • Ocieplanie i izolacje
 • Elewacje
 • Okna i drzwi
 • Hydroizolacje łazienkowe i tarasowe
 • Malowanie, szpaclowanie oraz tapetowanie
 • Sufity podwieszane i prace z płytami karton gips

Wycena prac remontowych

Wycena remontu restauracji jest zawsze wykonywana indywidualnie do danego zlecenia, dlatego obejmuje ona jego czasochłonność, ilość typów prac, które mają zostać wykonane oraz ich zaawansowanie. Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu, a postaramy jak najszybciej i najdokładniej wykonać wycenę prac modernizacyjnych Państwa restauracji.

Jak najlepiej zaplanować remont restauracji

Remont restauracji należy rozpocząć od dokładnego ustalenia kosztów, jakimi dysponujemy, co pozwoli nam w podjęciu wielu istotnych decyzji dotyczących materiałów oraz czasu pracy ekipy remontowej. Warto również rozważyć pomoc projektantów oraz innych specjalistów, którzy zaplanują wygląd pomieszczeń, a do tego przedstawią wszystkie potrzebne do realizacji koszty, co ułatwi uniknąć sytuacji, w której posiadamy niewystarczającą ilość środków na sfinalizowanie modernizacji.

Podczas planowania remontu restauracji należy skupić się szczególnie na kuchni, która jest bardzo istotnym jej punktem, ale również warto zwrócić uwagę na aranżację całego lokalu i przestrzeni dla klientów, by była dobrze zorganizowana oraz miała swój własny klimat. Po przygotowaniu odpowiedniego planu działania zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu zajmuje przygotowanie wyceny prac remontowych?

  Wycena naszych usług remontowych uzależniona jest od złożoności danego projektu, jego wielkości oraz ilości poszczególnych zadań, które muszą zostać przeprowadzone w danym miejscu. Cennik prac przygotowywany jest dopiero po wykonaniu dokładnej analizy tych elementów.

 2. Jakie informacje i dokumenty należy dostarczyć w celu uzyskania dokładnej wyceny prac?

  W celu przeprowadzenia odpowiedniej analizy i wyceny prac prosimy w czasie kontaktu o przesłanie projektu danego remontu. Na jego podstawie przygotowane zostaną dla Państwa wszystkie niezbędne informacje.

 3. Czym charakteryzują się remonty restauracji?

  Remonty restauracji z naszej oferty przeprowadzane są przez grupę doświadczonych specjalistów, którzy korzystają z nowoczesnych metod i technik pracy. Dbamy o szczegóły oraz przejrzysty kontakt z klientem. Działamy w Poznaniu oraz innych okolicznych miastach. Osoby zainteresowane pracami remontowymi zapraszamy do kontaktu przy pomocy jednej z metod widocznych na stronie.

Budmania