Posiadamy wieloletnie doświadczenie!

Co obejmuje nasz remont?

Kompleksowe remonty mieszkań są specjalnością naszej firmy z Poznania. Zajmujemy się tym typem pracy od ponad dekady, zapewniając naszym klientom terminową realizację prac, staranność ich wykonania i sprawne działanie. Remont mieszkania, który oferujemy jest w wysokim standardzie i obejmuje wiele czynności, między innymi malowanie i tapetowanie ścian, zakładanie podłóg, czy wykonywanie podwieszanych sufitów. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań inwestorów i zawsze staramy się w pełni dopasowywać nasze wykonania do ich funkcjonalnych i estetycznych potrzeb. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zapewniamy solidność i trwałość naszych wykonań. Remonty mieszkań realizujemy w Poznaniu i nie tylko, bowiem obsługujemy również osoby z innych miast. Nasz cennik określany jest w zależności od danego zlecenia, jego wielkości i indywidualnych cech. Serdecznie zapraszamy klientów z Poznania i okolic do skorzystania z naszych usług remontowych mieszkań!

Co zawierają kompleksowe remonty mieszkań

Nasza ekipa wykonuje kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu oferując szeroki zestaw prac budowlanych. Zapewniamy dokładne i estetyczne realizacje, które mają dokładnie odwzorowywać oczekiwania naszych klientów, prezentować się estetycznie oraz być funkcjonalne. Dbamy o to, by nasz remont mieszkania miał wysoki standard, jakość oraz wykorzysywał stosowne materiały. Zajmujemy się różnymi rodzajami prac, a należą do nich między innymi:

 • Prace glazurnicze
 • Podłogi
 • Posadzki
 • Wznoszenie ścian
 • Wyburzanie ścian
 • Ocieplanie i izolacje
 • Elewacje
 • Okna i drzwi
 • Hydroizolacje łazienkowe i tarasowe
 • Malowanie, szpaclowanie oraz tapetowanie
 • Sufity podwieszane i prace z płytami karton gips

Wycena usług remontowych

Remonty mieszkań mogą obejmować różne typy prac, być mniej lub bardziej czasochłonne oraz zaawansowane. Nasza firma działa w Poznaniu, a swój cennik dostosowuje indywidualnie do danego zlecenia. Ustalone koszty mają dokładnie odpowiadać wymaganiom klienta oraz być proporcjonalne do wykonanych działań. W celu uzyskania dokładnych wytycznych dotyczących kosztów oraz współpracy z naszą firmą zapraszamy do kontaktu przy pomocy jednej z metod widocznych na stronie.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzują się usługi firmy Budmania?

  Kompleksowe remonty mieszkań oferowane przez firmę Budmania poparte są wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów oraz masą gotowych projektów, których część mogą Państwo znaleźć w galerii strony. Podczas pracy stosujemy sprawdzone oraz nowoczesne techniki by uzyskać satysfakcjonujący wynik w rozsądnym przedziale czasowym. Działamy zarówno w Poznaniu jak i innych miastach, dlatego zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu przy pomocy jednej z metod widocznych na stronie!

 2. Ile zajmuje przygotowanie wyceny za remont mieszkania?

  Wycena za usługi remontowe mieszkań uzależniona jest zarówno od wielkości danego projektu jak i zakresu prac, który należy wokół niego wykonać. By przedstawić Państwu odpowiedni cennik naszych prac potrzebujemy wystarczającej ilości czasu na analizę danego miejsca.

 3. Co należy przygotować przed wysłaniem prośby o wycenę prac remontowych?

  Przed kontaktem z naszą firmą zalecamy przygotować dokładny projekt planowanych prac. W celu jego wyceny mogą Państwo dostarczyć niezbędne dokumenty osobiście do naszego biura bądź przesłać je drogą mailową na pocztę, która widnieje na portalu.

 4. Jak przygotować mieszkanie do prac remontowych firmy Budmania?

  Przed rozpoczęciem prac remontowych z naszą pomocą, warto pozbyć się wszystkich niepotrzebnych mebli oraz obiektów z danego miejsca tak, by nie przeszkadzały one podczas wprowadzania odpowiednich zmian.

 5. W jaki sposób przebiega remont mieszkania z Państwa pomocą?

  Remonty mieszkań mogą być dużym przedsięwzięciem, dlatego wiele osób zadaje sobie pytania związane z materiałami oraz rozwiązaniami, które powinny zostać wykorzystane. Nasi specjaliści chętnie Państwu doradzą w takich kwestiach i zaoferują rozwiązanie odpowiednie do przeprowadzanych w danym miejscu prac.

Budmania